image1

L’ESCOLA MUNICIPAL DE GIMNÀSTICA RÍTMICA D’ONDARA VA ACONSEGUIR 25 PODIS EN LA 3a FASE DE LA LLIGA COMARCAL 2019 CELEBRADA A GATA

Ondara, 13.05.19. El Pavelló de Gata va acollir aquest passat dissabte 11 de maig la tercera Fase de la X Lliga comarcal de les Escoles Esportives Municipals de Gimnàstica Rítmica temporada 2018-2019, en la que participen 300 gimnastes de les escoles de Dénia, Gata, Pego, Benissa, Poble Nou de Benitatxell, Xàbia, Pedreguer, Calp, i Ondara.

image1image3

IMG_0452image2

L’Escola Municipal de Gimnàstica Rítmica d’Ondara, coordinada per Alicia Ivars, i que compta com entrenadores amb Alba Fornés, Nerea Fornés, Sandra Gamero, Natalia Cholbi i Irene Estévez, va participar amb 105 gimnastes, i va obtindre uns magnífics resultats, aconseguint un total de 25 podis, i sumant unes excel·lents puntuacions per a la seua classificació comarcal, amb 11 ors, 6 plates i 8 bronzes.

RESULTATS ESCOLA D’ONDARA – 11 MAIG 2019

Individual

Prebenjamí

4a Núria PinedA

Benjamí

1a Alessia Velasco

3a Carme Marín

Aleví

1a Roser Alemany

5a Judith Ballester

Infantil

1a Vera Monedero

3a Lara Stauder

Cadet

2a Ana Reig

3a Cristina Saiz

4a Angèlica Carrió

Juvenil

4a María Romero

Trios

Benjamí

1es Yoanna Gancheva, Carla Tihca I Maia Álvarez

2es Alma Contrí, Clauda Vaquer I Laura Saiz

Aleví

3es Emma Ordines, Júlia Sendra I Pau Mut

4es Aroa Soldevila, Marina Más I Sandra Ribes

Infantil

1es Azahar Vanaclocha, Laura Zaragoza I Nerea Bonet

Cadet

3es Giuliana Sánchez, Maria Llorens I Helna Rosselló

Duos

Prebenjamí

2es Núria Pineda I Mireia Server

Benjamí

1es Maria Fernández I Carmen Chapa

5es Lucia Llorens I Lara Rodríguez

Aleví

1s Joan Pere Sendra I Samuel Ivars

3es Zoe Barber I Carla Riera

6es Nahiara Tessore I Carmen Serra

Infantil

2es Nadia Boluda I Vega Vizcaya

Cadet

2es Luana Salort I Sonia Martínez

3es Júlia Signes I Cristina Zamora

Juvenil

1es Carla Romero I Melba García

Conjunts

Benjamí

1es Daniela Hernández, Irene Mohedano, Anna Hernández, Ana Romans I Àngela Malonda.

Aleví

1es Iratxe Parra, Sara Arlandis, Alice Kiss, Mireia Ribes I Andrea Munuera.

2es Roser Alemany, Irene Rivera, Zaira Quintanar, Elsa Femenia I Sara López

Infantil

1es Paula Jordà, Maria Hernández, Maia Salort, Valeria Doménech I Clara Más

3es Àngela Gil, Maitane Alfaro, Martina Portes I Nerea López

Les exhibicions van estar formades per:

Grup Baby: Elliot, Quim, Llum, Daniela, Nermin, Maria I Paula.

Grup Prebenjamí: Adriana, Roser, Alejandra, Ana, Anhelina, Carla, Amy, Júlia, Lucia, Maria, Mireia, Maria, Núria, Olaia, Olivia, Roser, Silvia I Yuneire

PHOTO-2019-05-11-23-37-36 (1)PHOTO-2019-05-11-23-37-36

PHOTO-2019-05-11-23-37-35PHOTO-2019-05-11-23-37-38

PHOTO-2019-05-11-23-37-37 (1)PHOTO-2019-05-11-23-37-37

PHOTO-2019-05-11-23-37-41 (1)PHOTO-2019-05-11-23-37-40 (1)

PHOTO-2019-05-11-23-37-40PHOTO-2019-05-11-23-37-39

PHOTO-2019-05-11-23-37-41PHOTO-2019-05-11-23-37-42 (1)

PHOTO-2019-05-11-23-37-42PHOTO-2019-05-11-23-37-43 (1)

PHOTO-2019-05-11-23-37-43 PHOTO-2019-05-11-23-37-44

Publicado en Actualitat, Esports.