ayto8

RELACIÓ DE CANDIDATURES PRESENTADES EN LA CIRCUMSCRIPCIÓ ELECTORAL D’ONDARA PER A LES ELECCIONS LOCALS DEL 26 DE MAIG DE 2019

Ondara, 25.04.19. Ahir 24 d’abril van ser publicades en el Butlletí Oficial de la Província d’Alacant (BOPA) la relació de les candidatures presentades per a les eleccions locals del 26 de maig de 2019 :

http://www.dip-alicante.es/bop2/pdftotal/2019/04/24_78/2019_004363.pdf

BOPA 24-4-19 candidatures26maig

En el cas de la circumscripció electoral d’Ondara, s’han presentat 4 candidatures, amb els següents integrants:

Candidatura núm.: 1. COMPROMÍS PER ONDARA: COMPROMÍS MUNICIPAL (COMPROMÍS MUNICIPAL)

1. MAR CHESA PEDROS

2. PERE JOSEP PICORNELL VIVES

3. RAQUEL LOPEZ DIAZ

4. ISABEL PICO NAVARRO

5. JOSEP MANEL GINER FERRANDO

6. ESTEFANIA ROVIRA MIRALLES

7. ANGELS GRIMALT VIVES

8. JOSE EMILIO PEREZ SOLER

9. SANDRA LOBATO ALMIÑANA

10. FRANCESC VICENT ORTUÑO GINESTAR

11. VERONICA CRESPO SENDRA

12. HERMENEGILD MARIA FEMENIA

13. ZEUS SERRANO SOLER

Suplents

1. JOSEPA GASQUET MONTANER

2. NURIA IÑARETA GRIMALT

Candidatura núm.: 2. PARTIDO SOCIALISTA OBRERO ESPAÑOL (P.S.O.E.)

1. JOSE RAMIRO PASTOR

2. RAQUEL MENGUAL BISQUERT

3. FRANCESC A. GINER CAMARO

4. MARIA DEL CARMEN VELAZQUEZ ROSADO

5. MIGUEL GOMIS SANCHO

6. MARIA DEL CARMEN BISQUERT GARCIA

7. JOAQUIM GAVILA ESQUERDO

8. SANDRA PEREZ HERNANDEZ

9. JAUME MORA CANO

10. ANDREA FRASES BOLUFER

11. PEDRO MARTINEZ CAPARROS

12. NEUS PUIGCERVER CANO

13. LLUNA RUIZ-OREJON MARTI

Suplents

1. ANGEL RUIZ-OREJÓN ROBLES

2. ANGELS VIVES MORELL

3. GINES RODRIGUEZ CABRERA

Candidatura núm.: 3. CIUDADANOS-PARTIDO DE LA CIUDADANIA (Cs)

1. FRANCISCO JUAN COSTA SOLER

2. ROCIO RIERA PEÑARRUBIA

3. RAFAEL EXPOSITO ESPADAS

4. MAGDALENA MIÑANA GARRIDO

5. EDELMIRO VILLAR SANCHO

6. FRANCISCA DALMAU SOLER

7. JOAN CARLES ALBERT GONZALEZ

8. NOELIA PIERA AREVALO

9. ARANCHA GISBERT BELANDO

10. YUIRY CHEBEYANK MATKIVSKIY

11. FRANCISCO BORJA VILLAR SANCHO

12. ADDIS ALVAREZ CARBALLO

13. MARIA NIEVES VILLASEÑOR GARCIA

Candidatura núm.: 4. PARTIDO POPULAR (P.P.)

1. ALEJANDRO HERNANDEZ GINER

2. NATALIA MATEU FEMENIA

3. JAUME FEMENIA RIBES

4. AURORA ORTS PASTOR

5. MATEO GINER CARRASCO

6. JOSE MIGUEL MARI ROMANS

7. CANDIDA JANE WRIGHT

8. ROSA MARIA CARDONA GAVILA

9. AMANDA GARCIA FAJARDO

10. AGUSTIN VAQUER PEREZ

11. COSME ORTOLA ALVAREZ

12. JOAQUINA LUCAS MARTINEZ

13. FRANCISCA MARGARITA PUIGCERVER GINESTAR

Suplents

1. INMACULADA LLAVADOR CISTERNES

Publicado en Actualitat, Política.