btt ondara (1)

LA LLIGA ESCOLAR BTT MARINA ALTA ES VA DISPUTAR A ONDARA EL PASSAT 13 D’ABRIL

btt ondara (6)btt ondara (5) btt ondara (4)btt ondara (3) btt ondara (2) btt ondara (1)

Ondara, 15.04.19. Dissabte passat 13 d’abril, Ondara va acollir la prova de la Lliga Escolar Marina Alta BTT, que va tindre lloc al Parc de Segària organitzada pel Club Ciclista Màxima Bikes, amb el patrocini de la Regidoria d’Esports de l’Ajuntament d’Ondara.

Van participaran uns 60 xiquets i xiquetes inscrits en la lliga Marina Alta BTT, en categories prebenjamí, benjamí, aleví, infantil i cadet. També es va celebrar una prova per a querubins (nascuts en 2013, 2014 i 2015).

btt ondara (10)btt ondara (9) btt ondara (8)btt ondara (7)

CLASSIFICACIÓ BTT EN ONDARA – DISSABTE 13 D’ABRIL 2019

Categoria prebenjamí masculí:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

12

ERIC TARAZONA

BENISSA

1

41

MARC COLLADO

BENIARBEIG

2

28

PEP MESTRE

XALO

3

30

OLIVER CARRASCO

XÀBIA

4

11

IVAN SENDRA

BENISSA

5

42

LUAR GOMEZ

ONDARA

6

43

ARNAU PONS

ONDARA

7

33

MARCOS GARCIA

XÀBIA

8

13

HECTOR CABRERA

BENISSA

9

Categoria prebenjamí femení:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

9

SARAI MOLINES

BENISSA

1

32

DANIELLA FERRER

XÀBIA

2

6

CARLA FUENTES

BENISSA

3

1

LIZ BETH BOLUFER

BENISSA

4

5

VERA FERRER

BENISSA

5

27

CARLA PEREZ

XALÓ

6

31

MARTA DEVESA

XÀBIA

7

35

GEORGINA SERRANO

XÀBIA

8

Categoria benjamí masculí:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

1

QUIQUE RODRIGUEZ

XÀBIA

1

88

ALEX MIRALLES

XÀBIA

2

83

JOAN MESTRE

XÀLO

3

82

ANTONI PINEDA

XÀLO

4

Categoria benjamí femení:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

78

MARIA MESTRE

XÀLO

1

50-61

NORA COLLADO

BENIARBEIG

2

Categoria aleví masculí:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

119

MARCOS PUIG

ORBA

1

141

ROCCO CAMPISI

XÀBIA

2

120

DANIELIS KASETA

PEDREGUER

3

156

WILLIAM CONOR NEIL

XÀBIA

4

Categoria aleví femení:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

140

NOA ALDERETE

XÀBIA

1

144

MAR MIRALLES

XÀBIA

2

142

SARA SALAZAR

XÀBIA

3

101

CLAUDIA BERR

BENISSA

4

102

ARIANA BISQUERT

BENISSA

5

Categoria infantil masculí:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

161

MARC SIGNES

GATA

1

162

POL MULET

GATA

2

165

ANDRÉS MULET

GATA

3

172

DIEDERIK TROOST

XÀBIA

4

154

VICENT TENT

BENISSA

5

153

JOSEP TENT

BENISSA

6

164

ADRÍA SALA

GATA

7

170

FIONA AMBROS

XÀBIA

8

152

JOSE RAMON PERELS

BENISSA

9

Categoria cadet masculí:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

209

SAUL MOZO

XÀBIA

1

Categoria cadet femení:

DORSAL

NOM

CLUB/POBLE

CLASSIF.

210

NEIL MADISON

XÀBIA

1

Publicado en Actualitat, Esports.