ondara lliga comarcal (1)

L’ESCOLA MUNICIPAL DE GIMNÀSTICA RÍTMICA D’ONDARA ACONSEGUEIX 22 PODIS EN LA CLASSIFICACIÓ GENERAL DE LA XIX LLIGA COMARCAL 2018

Ondara, 15.05.18. Diumenge passat 13 de maig, el pavelló de Dénia va acollir la cloenda de la XIX Lliga comarcal CEMA de les Escoles Esportives Municipals de Gimnàstica Rítmica temporada 2017-2018, en la que han participat 300 gimnastes de les escoles de Dénia, Gata, Pego, Benissa, Poble Nou de Benitatxell, Xàbia, Pedreguer, Calp, i Ondara.

ondara lliga comarcal (14)

Després de les exhibicions, es va procedir a lliurar les medalles; acte que va comptar amb la presència de la Regidora d’Esports d’Ondara, Mar Chesa, qui ha donat l’enhorabona a totes les integrants de l’Escola Municipal de Gimnàstica Rítmica d’Ondara, que està coordinada per Alicia Ivars i que compta com entrenadores amb Cristina Sala, Alba Fornés, Sandra Gamero, i Irene Estévez.

ondara lliga comarcal (1)

L’Escola Municipal de Gimnàstica Rítmica d’Ondara ha aconseguit en la lliga comarcal 2017-2018 excel·lents resultats, amb un total de 22 podis (9 ors, 9 plates i 4 bronzes; sent d’ells 7 individuals, 5 de conjunts, 6 de duos i 4 de trios).

Classificació General d’Ondara en la XIX Lliga Comarcal de Gimnàstica Rítmica 2017- 2018

Modalitat Individual

Benjamí

Roser Alemany Serer 2a Classificada

Aleví

Ana Monedero Vasileva 1a Classificada

Vega Vizcaya Miralles 2a Classificada

Mireia Pons Fornés 3a Classificada

Joan Pere Sendra Nogueroles 5t Classificat

Infantil

Ana Reig Salort 4a Classificada

Cadet

Maria Gracia Romero 1a Classificada

Angèlica Carrió Fructuoso 2a Classificada

Cristina Saiz Pons 3a Classificada

Modalitat Trios

Benjamí

Nahiara Tessore, Anais Messaourdi i Carmen Serra 3es Classificades

Aleví

Zaira Quintanar, Elsa Femenia i Irene Rivera 1es Classificades

Noa Quinto, Carla Riera i Zoe Barber 2es Classificades

Maitane Alfaro, Maria Mahiques i Maia Salort 4es Classificades

Cadet

Júlia Signes, Cristina Zamora i Carla Romero 1es Classificades

Modalitat Duos

Benjamí

Lucia Llorens i Lara Rodríguez 1es Classificades

María Fernández i Carmen Chapa 2es Classificades

Aleví

Maria Hernández i Clara Más 1es Classificades

Ruth Almero i Sara López 2es Classificades

Paula Jordà i Valeria Ribes 4es Classificades

Infantil

Giuliana Sánchez i Maria Llorens 2es Classificades

Miriam Pérez i Helena Roselló 3es Classificades

Modalitat Conjunts

Benjamí

1es Classificades: Benjamín “J” (Roser Alemany, Pau Mut, Alessia Velasco, Júlia Sendra i Emma Ordines)

2es Classificades: Benjamí “S” (Marina Más, Aroa Soldevila, Sandra Ribes, Noa Petrignani i Carolina Brígido).

Aleví

1es Classificades: Aleví “K” (Alma Llobell, Aina Server, Judith Ballester, Emma Almiñana i Paula Vives).

5es Classificades: Aleví “O” (Iratxe Parra, Sara Arlandis, Andrea Munuera, Mireia Ribes i Alice Rebeca Kiss).

Infantil

1es Classificades: Infantil “H” (Vera Monedero, Irene Martí, Lara Stauder, Nadia Boluda i Laia Estévez).

2es Classificades: Infantil “F” (Azahar Vanaclocha, Sonia Martínez, Ainhoa Vicens, Laura Zaragoza, Nerea Bonet i Ana Reig).

ondara lliga comarcal (2)ondara lliga comarcal (3) ondara lliga comarcal (4)ondara lliga comarcal (5) ondara lliga comarcal (6)ondara lliga comarcal (7) ondara lliga comarcal (8)ondara lliga comarcal (9) ondara lliga comarcal (10)ondara lliga comarcal (11) ondara lliga comarcal (12)ondara lliga comarcal (13)

Publicado en Actualitat, Esports.